Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0
FTLF1318P2BTL-HW

Vergiler Dahil 198.24₺

MUADİL ÜRÜNLER

BENZER ÜRÜNLER

S-31DLC20D
Mikrotik S-31DLC20D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,20km 1310nm
Ürün No : U374    380.80₺ + KDV
UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G
Ürün No : U787    826.00₺ + KDV
WN-10G-LC-10KM
WN-LR SFP+ 10 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm
Ürün No : U1705    1,400.00₺ + KDV
HW-SM-10KM-1G
Huawei SFP Modül 1G 10KM / Single Mode
Ürün No : U1911    168.00₺ + KDV

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Etiketler:finisarhuaweismsfpesfp1.25G1310nm10kmsmSMtekmodlumodül