Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün İncelenenler

MIKROTIK HAZIRSET 60 GHZ LINK - 200METRE - SET

1,228.48 ₺

MEANWELL DDR-240B-24, INPUT 16.8-33.6DC - OUTPUT 24V - 10A - DIN ...

793.92 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 60 MT

1,086.41 ₺

WINET HOTSPOT 3 AY TEKNIK DESTEK

RJ45 CAT6 YENİ NESİL RENKLI KILIF 25LI PAKET - SARI

14.62 ₺

SXT RF Sinyal Kalkanı - SXT AC ,SXT AC SA,SAR2 Mikrotik için

129.53 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz 3X Series PTP 3.3-3.9 Ghz

7,429.37 ₺

TESCOM POLİKRİSTALİN 270 WATT GÜNEŞ PANELİ

Ligowave LigoDLB 2-9 - 2.4 GHZ 9 Dbi 2x2 Anten

RITAR Carbon Akü 100 Amper 12 Volt

TwistPortTM Shielded Adaptor for Rocket AC

179.26 ₺

Horn , 15dBi , 35 Derece ANT-5515N - Mimo

543.21 ₺

MikroTik - B38-B38 - DUAL Band - LTE Base Stations

37,606.50 ₺

INTERLINE HORIZON 12dBi / 5.4 - 5.8GHz

208.08 ₺

S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM

1,663.04 ₺

Mikrotik Lite LHG 5 HP, 5 Ghz 27dBi 6.4 Derece Dish Anten, 2x2 802...

743.77 ₺

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 24 PORT 480W...

3,050.31 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 250Watt 2xSFP - Yönetilebi...

3,509.94 ₺

Mikrotik RB921GS-5HPacD-15S MANTBOX 15S 5 Ghz, 15dBi 120 ANTEN, 80...

1,027.91 ₺

Mikrotik RB912UAG-6HPnD-OUT BaseBox6 6 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PT...

647.67 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,128.20 ₺

Ubiquiti SUNMAX SOLAR GATEWAY SM-PICO

Mikrotik 24HPOW Yüksek Çıkış Güçlü 24V 1600mA DC Adaptör

150.43 ₺

SC-SC Sımplex Coupler Fiber Ek Aparatı

11.28 ₺

Cambium cnPilot™ R200P EU , 802.11n single band 300Mbps WLAN Route...

752.13 ₺

S-link AK-EV12-22 12V 22Ah Kuru Akü

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

835.70 ₺

S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM

493.06 ₺

Ligowave LigoDLB Propeller 2 - 2.4 GHZ 2x2 11 Dbi Ayarlanabilir...

UBIQUITI UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE

743.77 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 8x1Gbit Eth + 2x SFP 150Watt

1,754.97 ₺

UBNT Ubiquiti UniFi UAP AC SHD / WAVE 2

3,886.01 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

150.43 ₺

Mikrotik RBGroove-52HPn, 2.4Ghz-5GHz DUAL Band 802.11a/b/g/n, PTP...

493.06 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

576.63 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

142.07 ₺

PRTG Network Monitör -2500 Sensor / 1 Yıl Güncelleme

50,142.00 ₺

Mikrotik RBSXTsqG-5acD SQ 5 AC 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Alıcı,2...

412.84 ₺

S-link SL-CAT601RE 1m Kırmızı Utp CAT6 Kablo

11.28 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

89.84 ₺