Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Mikrotik RBmAPL-2nD mAP lite Adaptör / Poe / Wifi

249.87 ₺

DC-DC Ayarlanabilir Voltaj Düşürücü - 5A - 8/36V Giriş

Sector Carrier Class 5GHz 17dBi 2x2 (H+V) 120 DERECE

800.35 ₺

MEANWELL MW-PSC-160B-C, 160W 27.6V 5.8A Ups Fonksiyon

350.99 ₺

Ubiquiti AirMax 5AC 22 dBi 45 Derece AC Serisi Sektör Anten

1,629.62 ₺

UniFi Cloud Key - Unifi Cloud Connection Controller Key

651.85 ₺

PrismAP 5GHz 30deg Horn-5-30 Ubiquiti

LC-LC (MM) MULTI MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

133.71 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

160.87 ₺

Mikrotik Q+BC0003-S+ , QSFP+, 40 Gbit, 4 xSFP+ 10Gbit 3Metre ( ...

493.06 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

7,840.96 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

898.38 ₺

Cambium ePMP 1000: 2.4 GHz Integrated Radio (EU)

668.56 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

1,136.55 ₺

Mikrotik RB1100AHx4, 13 Port Gbit LAN, RouterOS Level 6 , 1U Rout...

2,118.50 ₺

Mikrotik RB912R-2nD-LTm-R11e-LTE LtAP mini LTE kit 2.4 GHZ 2x2 Mi...

1,245.19 ₺

Cambium ePMP 3000 4x4 MU-MIMO Sector Antenna

2,908.24 ₺

Mikrotik RBGrooveA-52HPn, 2.4Ghz-5Ghz DUAL Band, 802.11a/b/g/n, PT...

660.20 ₺

S-LINK RJ-45 YENI NESIL DELIKLI CAT6 100 LU PAKET KONNEKTOR -

62.68 ₺

WiNET Yüksek Performans PtP Link Set 220Mbit+ 15km

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

336.79 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 2xSFP+ 400Watt Gen 2

5,841.54 ₺

Mikrotik Cube Lite60 with RouterOS 60 Ghz L3

521.48 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

27.16 ₺

Mikrotik RBcAPL-2nD 2.4 Ghz 2x2 ,L4,1.5Dbi,Tavana Montaj 802.11b/...

225.64 ₺

UniFi Application Server

17,633.27 ₺

Mixed Media Converter (Fiber-ethernet ve DC-PoE dönüştürücü)

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

576.63 ₺

Mikrotik ACOMNIRPSMA 2.4Ghz 5dBi Omni Dipole Anten RPSMA Konnektör

41.79 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 5 Li Paket 3x...

802.27 ₺

RBDisc-5nD & Everest EWR-301 Kablosuz Router Bundle Kampanya

384.27 ₺

Sector Carrier Class 5GHz 16dBi 3x3 (H+H+V)

1,245.19 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 2

2,924.95 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 140 MT

2,181.18 ₺

Mikrotik Sleeve 30 Mant 30Dbi Dish Anten Radome Sinyal Kalkanı ( R...

743.77 ₺

Cloud Router Switch 125-24G-1S-2HnD-IN 24xGbit Lan, 1xSFP, 2.4Ghz...

1,746.61 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET M5 V2

125.36 ₺

Mikrotik RB912UAG-2HPND-OUT BaseBox2 2.4 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PT...

673.57 ₺

802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

325.92 ₺

Mikrotik RBLHGR&R11e-LTE6