Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0
UF-NANO

UBIQUITI UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE

BENZER ÜRÜNLER

UF-MM-1G
UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP 1G, 850NM,550MT
Ürün No : U784    389.49₺ + KDV
UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G
Ürün No : U787    1,094.29₺ + KDV
UF-SM-10G
UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km
Ürün No : U788    1,576.51₺ + KDV
UF-SM-10G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi
Ürün No : U789    3,282.86₺ + KDV
UF-OLT
UBNT Ubiquiti UFiber GPON Optical Line Terminal UF‑OLT - 8 Port GPON + PORT SFP+
Ürün No : U910    29,007.84₺ + KDV

Etiketler:ubiquiti-fiber-uf-mm-10gGPONOLTONTONUU-FiberUFIBERUF-Nano