Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

617.61 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

255.87 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

899.94 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

758.78 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

776.42 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

440.27 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

114.70 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

1,217.57 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

1,146.99 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M2 2.4 Ghz 2x2 Mimo

776.42 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

962.41 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

245.28 ₺

Mikrotik RB4011iGS+RM 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5, LCD, 1U, Rack Mount...

3,409.27 ₺

Cloud Router Switch 332-32S+RM

MIMOSA B5C Connectorized 1Gbit PTP Backhaul

9,528.82 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

242.63 ₺

Unifi Compact Switch Gigabit Swich 5 Port Gigabit

685.28 ₺

Mikrotik RBwAPR-2nD 2.4 GHZ 2x2 Mimo ,L4 , 2 Dbi,Dış & iç Ortam Ve...

1,439.09 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

286.75 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 30 MT

1,482.26 ₺

Mikrotik RB750P-PB r2 PowerBOX Outdoor Poe Out Router ,L4

1,094.05 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC 1x Combo Port, 7xGbit LAN , 1xS...

8,908.64 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

1,146.99 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

1,057.88 ₺

Mikrotik RB4011iGS+RM 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5, LCD, 1U, Rack Mount...

3,409.27 ₺

Cloud Router Switch 332-32S+RM

MIMOSA B5C Connectorized 1Gbit PTP Backhaul

9,528.82 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

242.63 ₺

Mikrotik RBwAPR-2nD 2.4 GHZ 2x2 Mimo ,L4 , 2 Dbi,Dış & iç Ortam Ve...

1,439.09 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

286.75 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 30 MT

1,482.26 ₺

Mikrotik RB750P-PB r2 PowerBOX Outdoor Poe Out Router ,L4

1,094.05 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+PC 1x Combo Port, 7xGbit LAN , 1xS...

8,908.64 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

1,057.88 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

2,646.89 ₺

ZE-IEC-CS1842-AL 42U, 18'li IEC 320 C13 Soketli Grup Priz

154.19 ₺

2,381.35 ₺

10,193.54 ₺

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable 100G 3m ( Direct Attach Cab...

873.73 ₺

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable , 1m 100G ( Direct Attach C...

1,041.11 ₺