Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,652.20 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,529.61 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

2,212.30 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

300.70 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

3,469.62 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

849.18 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

1,949.60 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,121.82 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,114.82 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,469.62 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

495.66 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

110.61 ₺

GXM-20UA Sıcaklık Genişleme Modülü

BUNDLE Yeni Nesil RJ45 Konnektör + Kılıf + Yeni Nesil Pense + Test...

1,769.84 ₺

Cloud Core Router 2216-1G-12XS-2XQ with RouterOS L6 license

85,088.30 ₺

Mikrotik Omnitik 5 AC 2x7.5dBi Bütünleşik 5 Ghz Anten, 802.11an/a...

3,733.97 ₺

XC221-G3v AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP

NetElastic Virtual Router / BNG 8,000 subscriber licenses

Cloud Core Router 1036-8G-2S+ 8xGbit LAN,2xSFP+ 10 Gbit , LCD, L6...

44,047.65 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 60 MT

4,424.59 ₺

Slim Röle Vidalı Bağlantı Klemensi

33.04 ₺

Ubiquiti Rocket AC AIRPRISM GEN 2 PTP / PTMP Full Band 1x Gbit Eth

7,998.30 ₺

NetElastic Virtual Router / BNG 2,000 subscriber licenses

BREAKOUT Hazır Fiber Kablo - SC-SC 70 Metre

990.00 ₺

GXM-20UA Sıcaklık Genişleme Modülü

BUNDLE Yeni Nesil RJ45 Konnektör + Kılıf + Yeni Nesil Pense + Test...

1,769.84 ₺

Mikrotik Omnitik 5 AC 2x7.5dBi Bütünleşik 5 Ghz Anten, 802.11an/a...

3,733.97 ₺

XC221-G3v AC1200 Wireless Gigabit GPON HGU with VOIP

NetElastic Virtual Router / BNG 8,000 subscriber licenses

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 60 MT

4,424.59 ₺

Slim Röle Vidalı Bağlantı Klemensi

33.04 ₺

NetElastic Virtual Router / BNG 2,000 subscriber licenses

BREAKOUT Hazır Fiber Kablo - SC-SC 70 Metre

990.00 ₺

EVEREST EWİFİ EAP-LR 300 MBPS 11N 2.4GHZ TAVAN KABLOSUZ ROUTER ACC...

1,871.94 ₺

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S Layer3, 5x SFP , 1 Port SFP /Gig...

2,008.08 ₺

Ubiquiti 5 GHz Titanium Mid-Gain 60-120 Derece Ayarlanabilir Sekt...

823.12 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,916.55 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,210.60 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

30,235.26 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

107,393.00 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

29,739.60 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

991.32 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,709.85 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,255.67 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

90,871.00 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,226.28 ₺

Mikrotik Mantbox WIFI 6 15dBi Level 4 AP

5,782.70 ₺

NetElastic Virtual Router / BNG 64,000 subscriber licenses