Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

319.80 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

106.60 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

459.20 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

836.40 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

393.19 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

157.85 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

328.00 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

447.23 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,271.00 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

26.65 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

123.00 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

565.80 ₺

S-link SL-CAT6030RE 30cm Kırmızı Utp CAT6 Kablo

8.61 ₺

GSM-RÖLE MODÜLÜ - 1 RÖLE TETİKLEME

585.33 ₺

Mikrotik RB750P-PB r2 PowerBOX Outdoor Poe Out Router ,L4

508.40 ₺

Cambium E501S Outdoor 2x2 Integrated Gigabit 11ac access point Inj...

3,394.80 ₺

WINET - GPON 1:32 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M

262.40 ₺

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

2,078.70 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

1,189.00 ₺

RF Elements SH-CC 5-40 Horn Anten 40 Derece

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,107.00 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

1,156.20 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

133.25 ₺

Mikrotik RBOmniTikUPA-5HnD 5Ghz 2x7.5 dBi, 802.11a/n, Poe Out, PT...

680.60 ₺

GSM-RÖLE MODÜLÜ - 1 RÖLE TETİKLEME

585.33 ₺

Cambium E501S Outdoor 2x2 Integrated Gigabit 11ac access point Inj...

3,394.80 ₺

WINET - GPON 1:32 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M

262.40 ₺

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

2,078.70 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

1,189.00 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

133.25 ₺

Mikrotik RBOmniTikUPA-5HnD 5Ghz 2x7.5 dBi, 802.11a/n, Poe Out, PT...

680.60 ₺

Mikrotik QM Quick Mount X Montaj Aparatı ( Boru bağlantısı) Yatay ...

20.50 ₺

Mikrotik RB760iGS hEX S 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall ...

511.68 ₺

200 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

2,706.00 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 50 METRE

369.00 ₺

MIMOSA 5GHz C5c 2x2 MU-MIMO PTP Radio / Client

1,164.40 ₺

60G Precision Alignment Mount

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

172.20 ₺

Huawei H805GPFD | GPON | 16x GPON, 2.5G SFP C+

13,038.00 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range 5 Ghz AC 26dBi Gigabit Dış Orta...

975.80 ₺

WINET GPON - 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS

123.00 ₺

WINET - GPON 1:8 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M -BLOCK TYPE

123.00 ₺

Mikrotik RBGESP Yıldırım Koruyucu

Mikrotik Knot İoT Gateway

Mikrotik Chateau LTE12

Ubiquiti AirMax 5AC 90 Derece AC Serisi Sektör Anten -3 X30 DERECE

4,059.00 ₺

WINET WIPOINT 1 AY TEKNIK DESTEK

WINET HOTSPOT 1 AY TEKNIK DESTEK