Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

340.70 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

113.57 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

489.22 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

891.07 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

418.89 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

168.17 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

349.44 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

476.46 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,354.08 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

602.78 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

131.04 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

494.72 ₺

Mikrotik LtAP LTE6 kit

60G Precision Alignment Mount

Mikrotik OmniTIK U-5HnD 5Ghz, 2x7.5 Dbi, 400mW, 2x2 Mimo ,802.11a/...

677.04 ₺

WINET WIPOINT 1 AY TEKNIK DESTEK

Huawei MA5608T OLT GPON 1x MCUD1 UPLINK 10G, MPWA (DC+DC)

20,092.80 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 3 - 500 Kullanıcıya Kadar

4,236.96 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

157.25 ₺

UniFi Application Server

18,432.96 ₺

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN, 5xLAN,5xGbit LAN,1xSFP, 2.4 Ghz 4Dbi ...

1,126.94 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 40 METRE

436.80 ₺

Gigabit POE Adaptör+Injector, 24V 1A 24 WATT

11,111.00 ₺

Mikrotik RBcAPGi-5acD2nD cAP AC 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,L4,2.5dBi...

515.42 ₺

Mikrotik LtAP LTE6 kit

60G Precision Alignment Mount

Mikrotik OmniTIK U-5HnD 5Ghz, 2x7.5 Dbi, 400mW, 2x2 Mimo ,802.11a/...

677.04 ₺

WINET WIPOINT 1 AY TEKNIK DESTEK

Huawei MA5608T OLT GPON 1x MCUD1 UPLINK 10G, MPWA (DC+DC)

20,092.80 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 3 - 500 Kullanıcıya Kadar

4,236.96 ₺

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN, 5xLAN,5xGbit LAN,1xSFP, 2.4 Ghz 4Dbi ...

1,126.94 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 40 METRE

436.80 ₺

Mikrotik RB912R-2nD-LTm-R11e-LTE LtAP mini LTE kit 2.4 GHZ 2x2 Mi...

1,301.66 ₺

IGNITENET SKYFIRE AC1200 5 Ghz Entegre Antenli + 2x RPSMA ( 2.4 ...

2,184.00 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 4

4,673.76 ₺

WINET 3G/4G LTE 2.5 dBi Indoor Omni Anten 800-2600MHz

113.57 ₺

WN-LR SFP+ 10 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

786.24 ₺

WN-ER SFP+ 40 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

1,563.74 ₺

305m 25AWG 0.49mm EKO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

445.54 ₺

QMP QUICK MOUNT PRO MONTAJ APARATI (DUVAR VE BORU BAĞLANTISI)YATAY...

31.45 ₺

UBIQUITI USW-AGGREGATION UNIFI SWITCH, 8X SFP+, SWITCHING CAPACITY...

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

5,154.24 ₺

60G Precision Alignment Mount

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

183.46 ₺

Huawei H805GPFD | GPON | 16x GPON, 2.5G SFP C+

13,890.24 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range 5 Ghz AC 26dBi Gigabit Dış Orta...

1,039.58 ₺

WINET GPON - 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS

131.04 ₺

WINET - GPON 1:8 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M -BLOCK TYPE

113.57 ₺