Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,602.15 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,483.27 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

291.59 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

2,145.28 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

4,257.55 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

823.46 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

1,890.54 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,094.84 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,277.30 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

1,800.05 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

480.65 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

107.26 ₺

USB 5V TO 12V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

264.03 ₺

UNİFİ LED PANEL ULED-AT

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable , 1m 100G ( Direct Attach C...

1,570.11 ₺

SC-SC Dublex Coupler Fiber Ek Aparatı

44.56 ₺

Mikrotik mANT 19s 5GHz 19dBi 2X2 MIMO 120 Derece Sektör Anten

3,960.51 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 750Watt 2xSFP+ 2xSFP Yönet...

33,664.38 ₺

Mikrotik MTAD-5G-30D3-PA , mANT 30dBi 5Ghz Dish Anten , 3 Derece ,...

7,017.42 ₺

Cambium ePMP 1000: 5 GHz Sector 90 Antenna

5,247.68 ₺

Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5-Everest EWR-301 Kablosuz Router Bu...

2,082.80 ₺

REDLINE LTE-20 MINI 45 LTE ROUTER

2,039.54 ₺

Ubiquiti Unifi Antenna for AC Mesh (UMA-D)

3,267.42 ₺

S-LINK RJ-45 CAT6 METAL CONNECTOR x 100 LU PAKET

264.03 ₺

USB 5V TO 12V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

264.03 ₺

UNİFİ LED PANEL ULED-AT

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable , 1m 100G ( Direct Attach C...

1,570.11 ₺

SC-SC Dublex Coupler Fiber Ek Aparatı

44.56 ₺

Mikrotik mANT 19s 5GHz 19dBi 2X2 MIMO 120 Derece Sektör Anten

3,960.51 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 750Watt 2xSFP+ 2xSFP Yönet...

33,664.38 ₺

Cambium ePMP 1000: 5 GHz Sector 90 Antenna

5,247.68 ₺

Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5-Everest EWR-301 Kablosuz Router Bu...

2,082.80 ₺

REDLINE LTE-20 MINI 45 LTE ROUTER

2,039.54 ₺

Ubiquiti Unifi Antenna for AC Mesh (UMA-D)

3,267.42 ₺

S-LINK RJ-45 CAT6 METAL CONNECTOR x 100 LU PAKET

264.03 ₺

Antenna kit for LoRa 6.5 dBi Omni antenna for 824-960 MHz

1,947.25 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,597.47 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,217.63 ₺

88,118.25 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

11,855.91 ₺

Mikrotik Mantbox WIFI 6

5,607.53 ₺

NetElastic Virtual Router / BNG 64,000 subscriber licenses

NetElastic Virtual Router / BNG 32,000 subscriber licenses

NetElastic Virtual Router / BNG 16,000 subscriber licenses

NetElastic Virtual Router / BNG 8,000 subscriber licenses

NetElastic Virtual Router / BNG 2,000 subscriber licenses

NetELastic Virtual Router Portal Server License. Enables developme...

NetELastic Virtual Router VRTR Manager. Web based management, visa...