Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

461.43 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,702.70 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,576.36 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

374.59 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

2,279.92 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

875.14 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,278.37 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,179.46 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

485.27 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,575.67 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

510.81 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

114.00 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

1,464.32 ₺

ZE-OBX16U6060-T00-CC OUTBOX 16U 19

Mikrotik RBPOE 100Mbit - Metal kılıflı Poe Injector

210.45 ₺

StationBox Sector MiMo 2-90, 2.4 GHz, 90° ANTEN

2,897.25 ₺

Mikrotik mANT 15s 5GHz 15dBi 2X2 MIMO 120 Derece Sektör Anten

2,279.92 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

420.91 ₺

S-LİNK SL-PM100 1.5M 1MM MONİTÖR POWER KABLO

175.38 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

3,770.63 ₺

Tescom Solar 3KVA 3000W 24V 50A - PVM Solar Inverter -

10,480.60 ₺

Cube 60G ac with RouterOS L3 license

4,392.97 ₺

Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN - 10xSFP, 1xLAN Gbit, 1xSFP+ ...

7,798.37 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

2,009.19 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

1,464.32 ₺

ZE-OBX16U6060-T00-CC OUTBOX 16U 19

Mikrotik RBPOE 100Mbit - Metal kılıflı Poe Injector

210.45 ₺

StationBox Sector MiMo 2-90, 2.4 GHz, 90° ANTEN

2,897.25 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 1 METRE

420.91 ₺

S-LİNK SL-PM100 1.5M 1MM MONİTÖR POWER KABLO

175.38 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

3,770.63 ₺

Tescom Solar 3KVA 3000W 24V 50A - PVM Solar Inverter -

10,480.60 ₺

Cube 60G ac with RouterOS L3 license

4,392.97 ₺

Cloud Router Switch 212-1G-10S-1S+IN - 10xSFP, 1xLAN Gbit, 1xSFP+ ...

7,798.37 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

2,009.19 ₺

Mikrotik İçin 24 Volt 1.2 Amper SXT Serisi Adaptör ( OEM )

168.36 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM - NETMETAL Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 80...

5,755.13 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 802.11a/n/ac/ax, ...

3,371.35 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,975.13 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,522.69 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

31,159.41 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

110,675.50 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

30,648.60 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

1,021.62 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,388.37 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,294.05 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

93,648.50 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,599.98 ₺