Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

1,655.55 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

1,532.71 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

364.22 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

850.90 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

1,953.55 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

5,132.21 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

2,119.10 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,476.66 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

496.67 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

110.84 ₺

Mikrotik RBSXTsqG-5acD SQ 5 AC 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Alıcı,2...

2,019.77 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

3,211.77 ₺

GXM-88RA Dijital Giriş / Çıkış Genişleme Modülü

Mikrotik RBGroove-52HPn, 2.4Ghz-5GHz DUAL Band 802.11a/b/g/n, PTP...

2,012.16 ₺

Tescom Solar 1KVA 1000W 12V 50A - PVM Solar Inverter -

8,553.37 ₺

N5-X45x2 4.9-6.4 GHz 45 Deg Sector Antenna, 19 dBi gain, 2 Port Se...

9,378.69 ₺

Mikrotik RBGPOE Gigabit - Metal kılıflı Poe Injector

272.83 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400 5GHz AIRMAX 400mm

3,376.33 ₺

Mikrotik Omnitik 5 AC 2x7.5dBi Bütünleşik 5 Ghz Anten, 802.11an/a...

3,741.54 ₺

Mikrotik L009UiGS Desktop & 1U rackmount / RouterOS L5

5,463.32 ₺

LAN ROLE KONTROL UNITESI KUTULU V3

2,745.40 ₺

305m 23AWG 0.52mm PRO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

1,976.06 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

4,945.13 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 3 METRE POL - B - 12 CORE

4,118.10 ₺

GXM-88RA Dijital Giriş / Çıkış Genişleme Modülü

Mikrotik RBGroove-52HPn, 2.4Ghz-5GHz DUAL Band 802.11a/b/g/n, PTP...

2,012.16 ₺

Tescom Solar 1KVA 1000W 12V 50A - PVM Solar Inverter -

8,553.37 ₺

N5-X45x2 4.9-6.4 GHz 45 Deg Sector Antenna, 19 dBi gain, 2 Port Se...

9,378.69 ₺

Mikrotik RBGPOE Gigabit - Metal kılıflı Poe Injector

272.83 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400 5GHz AIRMAX 400mm

3,376.33 ₺

Mikrotik Omnitik 5 AC 2x7.5dBi Bütünleşik 5 Ghz Anten, 802.11an/a...

3,741.54 ₺

Mikrotik L009UiGS Desktop & 1U rackmount / RouterOS L5

5,463.32 ₺

LAN ROLE KONTROL UNITESI KUTULU V3

2,745.40 ₺

305m 23AWG 0.52mm PRO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

1,976.06 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

4,945.13 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, SXT SA5 ac, 5 Ghz, 13Dbi,2x2 Mimo 90 De...

3,476.66 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM - NETMETAL Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 80...

5,595.76 ₺

Mikrotik L23UGSR-5HaxD2HaxD Ax, WIFI 6 / 5 Ghz, 802.11a/n/ac/ax, ...

3,277.99 ₺

Mikrotik XS+85LC01D SFP+ module 10/25 Gbit Multi Mode(MM) 100m 850nm

1,920.44 ₺

VSOL - 1 PORT - OLT , FTTX

10,231.30 ₺

Cloud Router Switch 510-8XS-2XQ-IN in desktop case with RouterOS L...

30,296.57 ₺

Huawei SmartAX MA5680T GPON OLT, 19inch, with 10U height 14 servic...

107,610.75 ₺

Cloud Router Switch 326-4C+20G+2Q+RM 20x2.5 Gbit Lan, 4x Combo Por...

29,799.90 ₺

MikroTik APA-1 Automotive Power Adapter

993.33 ₺

Mikrotik 2011iLS, 1x SFP port, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4

3,717.37 ₺

Huawei -C+ SFP GPON Class C+ Module

1,258.22 ₺

TP-Link DS-P8000-X2 DeltaStream OLT 2U Chassis / GPON Optical Lin...

91,055.25 ₺

TP-LINK DELTASTREAM 1-PORT PİZZABOX GPON OPTİCAL LİNE TERMİNAL

12,251.07 ₺