Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

329.16 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

122.38 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

472.64 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

860.88 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

404.70 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

162.47 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

337.60 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

460.32 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,308.20 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

582.36 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

54.86 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

477.96 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

582.36 ₺

Aircam 30FPS IP HDTV Kamera 720p

823.12 ₺

Ubiquiti AirFiber 3 Ghz - 26 dBi - Dish Anten Slant 45

2,575.89 ₺

USB 5V TO 24V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

118.16 ₺

TWISTPORT ADAPTOR FOR ROCKET M5

418.20 ₺

EVEREST ESW-105 5 PORT 10/100Mbps ETHERNET SWITCH / HUB

84.40 ₺

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

4,979.60 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 60 MT

1,097.20 ₺

Cambium ePMP 1000: 5 GHz Sector 90 Antenna

1,341.96 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC LITE

582.36 ₺

StationBox Mikro 5ghz 15 dbi Anten + Kutu

106.09 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 120 MT

1,941.20 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

582.36 ₺

Aircam 30FPS IP HDTV Kamera 720p

823.12 ₺

Ubiquiti AirFiber 3 Ghz - 26 dBi - Dish Anten Slant 45

2,575.89 ₺

USB 5V TO 24V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

118.16 ₺

TWISTPORT ADAPTOR FOR ROCKET M5

418.20 ₺

EVEREST ESW-105 5 PORT 10/100Mbps ETHERNET SWITCH / HUB

84.40 ₺

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

4,979.60 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 60 MT

1,097.20 ₺

Cambium ePMP 1000: 5 GHz Sector 90 Antenna

1,341.96 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC LITE

582.36 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 120 MT

1,941.20 ₺

Cloud Router Switch 305-1G-4S+IN (RouterOS L5) 4xSFP+ 10G 1xEth

1,097.20 ₺

MİKROTİK YILDIRIM KORUYU GESP+POE-IN

Mikrotik NetPower Güç Kaynağı MTP250-53V47-OD / MTP250-26V94-OD

Mikrotik CLOUD RB5009UG+S+IN

1,679.56 ₺

Mikrotik CCR2004-16G-2S+ Router/Firewall

SC/APC SM 9/125 PİGTAİL 1 METRE

Mikrotik XS-2733LC15D bidirectional SFP/SFP+/SFP28 modules 1/10/25...

2,780.14 ₺

WN-LR SFP+ 10 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

844.00 ₺

WN-ER SFP+ 40 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm - SFP-10GER-31

1,510.76 ₺

305m 25AWG 0.49mm EKO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

430.44 ₺

QMP QUICK MOUNT PRO MONTAJ APARATI (DUVAR VE BORU BAĞLANTISI)YATAY...

30.38 ₺

UBIQUITI USW-AGGREGATION UNIFI SWITCH, 8X SFP+, SWITCHING CAPACITY...

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

4,979.60 ₺